Nowy numer 07/2020 Archiwum

Czekamy na „Bunt”

Ksiądz Tomasz Metelica oraz pani Aneta z synem Kamilem pojawili się 3 września w ogólnopolskiej telewizji, gdzie opowiadali o zmaganiach chłopca z chorobą i książce, której wydanie wsparło jego terapię.

Do 30 września ma zakończyć się druk „Buntu”. Książka ma być dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym fundacji CorAdCor. „Bunt” jest pierwszą z cyklu przygód Rafaela. Kolejna pozycja powoli zaczyna powstawać. – Praca nad książką jest pracą żmudną, niekiedy powolną. Mam jej szkic, zarys, ale jeszcze nie usiadłem do pisania. Obecnie koncentruję się na pisaniu pracy doktorskiej − napisałem już połowę. To jest moje najważniejsze zadanie na tę chwilę, bo po to przyszedłem na studia do Rzymu – mówi ks. Tomasz. Więcej informacji o idei fundacji, możliwości jej wspierania, a także o samej książce można znaleźć na stronie fundacjacoradcor.org.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama