Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Czekamy na „Bunt”

Ksiądz Tomasz Metelica oraz pani Aneta z synem Kamilem pojawili się 3 września w ogólnopolskiej telewizji, gdzie opowiadali o zmaganiach chłopca z chorobą i książce, której wydanie wsparło jego terapię.

Ich wizyta w programie „Pytanie na śniadanie” związana była z powstaniem powieści „Bunt” oraz powołaniem do życia fundacji CorAdCor. Kamil urodził się z ciężką wadą wrodzoną – zespołem niedorozwoju lewego serca (HLHS), co w dużym skrócie oznacza, że ma tylko pół serca.

Ksiądz Tomasz Metelica poznał codzienną walkę jego rodziców o normalne życie dla chłopca, która stała się inspiracją dla wielu osób, by nieść pomoc już nie tylko Kamilowi, ale i innym potrzebującym. Nie z litości, ale dzięki jego inspiracji kilkanaście osób powołało fundację o nazwie CorAdCor (Serce do Serca).

Dostępne jest 18% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL