Nowy numer 04/2020 Archiwum

Lubin. To może być hit!

Lubińska schola nagrywa płytę ze znanymi chrześcijańskimi muzykami.

Od kilkunastu lat w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Lubinie funkcjonuje schola o nazwie Nutki św. Maksymiliana. Piszemy o tej scholce, ponieważ właśnie trwają nagrania Nutek w profesjonalnym studiu we Wrocławiu wraz z profesjonalnymi muzykami polskich scen chrześcijańskich. Jednego z utworów można posłuchać poniżej. Nosi tytuł „Jeden dzień”.

Nagrania udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu ks. Jacka Saładuchy, byłego wikariusza lubińskiej parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego. W nagraniu słyszymy m.in. Poldka Twardowskiego oraz Agnieszkę Damrych (uczestniczkę m.in. The Voice od Poland).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama