Nowy numer 41/2019 Archiwum

Idą już do Legnicy

Dwie grupy XXVII Pieszej Pielgrzymki Legnickiej wędrują już do Legnicy, by stąd z resztą grup, ruszyć ku Jasnej Górze.

Blisko 40 pątników grupy nr 5 XXVII Pieszej Pielgrzymki Legnickiej, członków ich rodzin oraz tych, którzy nie mogą wyruszyć na Jasną Górę, spotkało się rano 25 lipca br. w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zgorzelcu na Eucharystii rozpoczynającej wędrówkę. Celem pielgrzymki jest nawiedzenie jasnogórskiej ikony Czarnej Madonny.

Pielgrzymi po Mszy św. zjedli szybkie śniadanie i rozpoczęli marsz na wschód, ku Legnicy, gdzie dotrą po południu 28 lipca, a rano 29 lipca, razem z pozostałymi grupami XXVII Pieszej Pielgrzymki Legnickiej, ruszą ku Jasnej Górze. W drodze do Legnicy będą nocować w Gierałtowie, Bolesławcu i Chojnowie. Od Bolesławca będą wędrować razem z grupą nr 3.

Z kolei grupa nr 2 wyruszyła w trasę dzień później - 26 lipca. Do przejścia mają kilkadziesiąt kilometrów do Legnicy. Będą szli przez Wojcieszów i Złotoryję.

Więcej zdjęć, a także aktualności na specjalnej stronie "Gościa Legnickiego" - www.pielgrzymkalegnicka.gosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL