Nowy numer 42/2019 Archiwum

Krzeszów. Będziesz na koncercie?

Już za tydzień w Krzeszowie zagra zespół TGD.

W Krzeszowie równo za tydzień zagra i zaśpiewa zespół TGD. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych chrześcijańskich formacji muzycznych w Polsce.

Koncert w bazylice mniejszej to będzie na pewno wyjątkowe wydarzenie. Zaprasza na nie Grzegorz Żurek. - Będzie to wspaniały wieczór z muzyką gospel. Jeżeli ktoś waha się, czy na pewno warto przyjechać, to myślę, że nie ma co się zastanawiać. Tu trzeba być! Nie robimy z bazyliki sali koncertowej, ponieważ każdy koncert TGD to tak naprawdę czas wielbienia Boga. Ci muzycy nie tyle dają koncert, co zapraszają nas do autentycznej modlitwy śpiewem - mówi Grzegorz Żurek.

Koncert odbędzie się 26 lipca, a rozpocznie się o 20.00. Więcej informacji o biletach w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów) oraz przez stronę www.opactwo.eu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL