Nowy numer 42/2019 Archiwum

Jelenia Góra. Jubileuszowy piknik przejdź do galerii

W Zakładzie Opieki Leczniczej świętowano trzy jubileusze kapłańskie.

W Zakładzie Opieki Leczniczej w Jeleniej Górze (prowadzonym przez Caritas Diecezji Legnickiej) w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa odbyła się wielka uroczystość. Tego dnia świętowano jubileusze kapłańskie prezbiterów mieszkających w ZOL-u.

Księdzu Wojciechowi Sękowskiemu w tym roku mija 60. rok kapłaństwa, a księża Zbigniew Dyl i Władysław Sanak są kapłanami od 35 lat.

Najpierw dzięki składali Panu Bogu sprawując jubileuszową Eucharystię w kaplicy zakładu. Przewodniczył jej ks. Robert Serafin, dyrektor Caritas Diecezji Legnickiej.

Później w ogrodach świętowali z pensjonariuszami domu. Dla wszystkich wystąpił zespół folklorystyczny Karkonosze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL