Nowy numer 42/2019 Archiwum

Alarm pielgrzymkowy!

Możesz prowadzić większe pojazdy? Nie myśl - zadzwoń do nas, bo pielgrzymka szuka kierowcy!

Wspieramy Pieszą Pielgrzymkę Legnicką na Jasną Górę i publikujemy apel jej organizatorów. Okazało się, że kierowca, który miał prowadzić jeden z większych pojazdów podczas pielgrzymki, nie będzie mógł tego robić i poszukiwany jest ochotnik.

Masz kategorię prawa jazdy D? Zawsze chciałeś (albo chciałaś) wziąć udział w pielgrzymce, ale zdrowie nie pozwalało na długie chodzenie? Może twój tato, wujek, kolega chciałby pomóc?

Wszelkich odpowiedzi na trudne pytania udziela ks. Mateusz Rycek, kierownik logistyczny XXVII Pieszej Pielgrzymki Legnickiej (tel. 513 982 146).

O pielgrzymowaniu można też poczytać na stronie PPL: pielgrzymkalegnicka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL