Nowy numer 41/2019 Archiwum

Legnica. A dlaczego by nie "czwóreczka"?

W niedzielę 23 czerwca br. spotkali się legniccy uczestnicy Pieszej Pielgrzymki Legnickiej.

Wśród uczestników przedpielgrzymkowego spotkania grupy nr 4 byli zarówno ci, którzy już mają za sobą wędrówki przed obraz  Matki Bożej Częstochowskiej, jak i ci, którzy dopiero chcą wyruszyć na Jasną Górę po raz pierwszy.

Ważnym elementem spotkania było dzielenie się różnego rodzaju historiami z zeszłorocznej pielgrzymki, „opowieściami pielgrzyma”, wspomnieniami, radościami i smutkami. Było też nieco planów na ten rok. Wśród nich umówienie się na kolejne spotkanie przedpielgrzymkowe. Odbędzie się ono 21 lipca przy kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy. Początek o 19.00.

Jednym z owoców spotkania było zabranie przez jego uczestników kopert na intencje. Mogą je wpisywać sami, ale mogą także zbierać je wśród znajomych. Wszystkie później zostaną zgromadzone i omodlone podczas pielgrzymki.

Informacja o spotkaniu nie byłaby pełna, gdyby nie wspomnienie o obecności dotychczasowego księdza przewodnika „czwóreczki” Przemysława Supersona. Przekazał on „proboszczowanie w grupie” ks. Tomaszowi Pązikowi.

Więcej informacji o XXVII Pieszej Pielgrzymce Legnickiej znajdziecie na stronie: pielgrzymkalegnicka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL