Nowy numer 03/2020 Archiwum

Nie tylko procesja

Oto nasze subiektywne propozycje na przedłużenie czwartkowego świętowania.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej to nie tylko tzw. święto nakazane z obowiązkiem uczestnictwa we Mszy św. i wyjście z Chrystusem Eucharystycznym na ulice naszych miast i wsi. W diecezji legnickiej można będzie świętować ten dzień na różne dodatkowe sposoby. Poniżej niektóre propozycje.

Parafia katedralna organizuje tego dnia koncert fortepianowy "Muzyka w Boże Ciało", który rozpocznie się o 19.30. Wstęp wolny.

Lubin zaprasza na zapowiadane już wydarzenie ewangelizacyjne "Jezus na Rynku". Start 16.00, meta 21.00.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym organizuje Wieczór Chwały, który odbędzie się w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze w tzw. starym kościele (przy ul. Starojaworskiej 10b). Potrwa od 19.00 do 21.00.

Parafia Narodzenia NMP w Złotoryi (Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes) zaprasza na VIII Koncert Uwielbienia Boga "Pan mój i Bóg mój". Początek o 19.00. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama