Nowy numer 42/2019 Archiwum

Snowidza też nie gorsza i swój festyn ma! przejdź do galerii

Właśnie tam, w parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Snowidzy, wierni w niedzielę Trójcy Świętej zorganizowali festyn parafialny.

Oficjalnie okazją do zabawy było świętowanie 35. rocznicy erygowania parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego. Warto podkreślić, że nie był to pierwszy taki rodzinny piknik w historii parafii, a kolejny, bo okazało się, że parafianie dobrze się bawią w cieniu wieży kościelnej.

Z okazji rocznicy w Snowidzy pojawiła się słynna Gwardia z cieplickiej parafii pw. Matki Bożej Miłosierdzia, w swoich mundurach galowych przypominających mundury z czasów wojen napoleońskich. Był też okolicznościowy tort. Na nim, obok wypisanej rocznicy "urodzin", widniały też nazwiska wszystkich dotychczasowych proboszczów miejsca: ks. Mieczysława Bielamowicza, ks. Jana Żaka, ks. Dariusza Pudełki oraz obecnego proboszcza ks. Ryszarda Wołowskiego.

Oprócz tego były: loteria fantowa z wieloma atrakcjami, gry i zabawy z animatorami, dmuchany park zabaw, stoiska z jadłem i domowym ciastem, a także występ zespołu folklorystycznego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL