Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Takie wariactwo...

– Spotkałem kolegę, z którym nie widziałem się 30 lat. On zapalił mnie do wyruszenia na Camino – mówi Leszek, który pojechał rowerem do grobu świętego Jakuba Większego.

Rowerowej wyprawy do Santiago de Compostela podjęło się sześciu bolesławczan. Pomysł na nią zrodził się... przy kawie w parafialnej kawiarence przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. – Od 6 lat rower jest dla mnie pomysłem na życie. Wcześniej dużo grałem w piłkę nożną halową, ale ze względu na zerwane mięśnie pachwinowe musiałem sobie odpuścić sport, który kochałem. Zaczął rosnąć mi brzuch, bo pracę mam siedzącą, więc postanowiłem coś z sobą zrobić. Lekarz pozwolił mi na rower i tak zacząłem jeździć – opowiada Radek Makówka.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL