Nowy numer 08/2020 Archiwum

Chojnów. Znamy ostatnich finalistów ministranckich mistrzostw przejdź do galerii

W Chojnowie rozegrano ostatnie eliminacje o mistrzostwo diecezji ministrantów i lektorów w piłce nożnej.

W hali sportowej przy ul. Jana Matejki w Chojnowie odbył się ostatni regionalny turniej piłkarski ministrantów i lektorów, będący tak naprawdę kwalifikacją do turnieju, który wyłoni mistrza diecezji. Ten odbędzie się 6 kwietnia w Bolesławcu.

W Chojnowie spotkały się drużyny z parafii znajdujących się w bolesławiecko-zgorzeleckim rejonie duszpasterskim. Były to zespoły z Tomisławia, Nowogrodźca i dwie z  Bolesławca.

Zwycięsko z potyczek wyszli: w najmłodszej grupie wiekowej - ministranci z parafii pw. Świętych Piotra i Pawła w Nowogrodźcu, w grupie średniej - młodsi lektorzy z parafii pw. Stygmatów św. Franciszka z Asyżu w Tomisławiu, a wśród najstarszych - lektorzy z parafii pw. Świętych Piotra i Pawła w Nowogrodźcu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama