Nowy numer 42/2019 Archiwum

Legnica: Wielkopostny maraton modlitewny przejdź do galerii

Dokładnie o godz. 15 w Środę Popielcową rozpoczęła się modlitwa za nienarodzone dzieci.

Rozpoczął się Wielki Post a wraz z nim, co już jest w naszej diecezji tradycją, ruszył podwójny modlitewny maraton za nienarodzone dzieci.

W pierwszej odsłonie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprosiło wszystkich chętnych do 960-godzinnej nieustannej modlitwy. Każdy chętny mógł zapisać się do grafiku i o godzinie na którą się zdeklarował, modlić się za dzieci.

Druga odsłona akcji jest bardziej widoczna. Każdego dnia przez cały Wielki Post aż do Niedzieli Palmowej, w kolejnych miejscach naszej diecezji o godzinie 15 będzie się odbywała modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W Środę Popielcową taka modlitwa miała miejsce przy pomniku św. Jana Pawła II stojącym obok legnickiej katedry. Takie spotkania będą się tutaj odbywały do 17 marca.

Od 18 marca gospodarzem spotkań będzie Bolesławiec, gdzie miejscem modlitwy będzie plac przy bazylice mariackiej. Od 25 marca będzie można się modlić w Kamiennej Górze przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. Od 1 kwietnia zapraszać nas będą Polkowice i kościół pw. św. Barbary. Od 8 do 14 kwietnia - Lubin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL