Nowy numer 42/2019 Archiwum

Michałek Fabia dziękuje za pomoc

Legniczanie odwiedzili chorego chłopca i przekazali mu pieniądze zebrane podczas balu charytatywnego.

Przed tygodniem opisywaliśmy zabawę charytatywną, jaką zorganizowała parafia pw. świętych Piotra i Pawła w Legnicy - Bal w Legnicy dla Michałka. Zebrane wówczas pieniądze planowano przeznaczyć na leczenie małego Michałka spod Wadowic. Chłopiec ma 4 lata i cierpi na wrodzoną łamliwość kości typu III postępująco-deformującą.

Michałek dziękuje za wsparcie:

Podziękowania Michałka Fabii za pomoc
Katedra Legnicka

Teraz przekazujemy kolejną dobrą wiadomość - przedstawiciele parafii katedralnej, ks. Robert Bielawski oraz Katarzyna Uchwał, odwiedzili już rodzinę Michałka i przekazali pieniądze zebrane podczas balu charytatywnego. Udało się zebrać ponad 10 tys. zł.

- Ogromna otwartość i życzliwość rodziców, którzy przyjęli nas u siebie w domu jak swoich była niesamowitym uczuciem, które pozwoliło nam przez te kilka godzin rozmawiać o wielu trudnych i osobistych sprawach dotyczących życia codziennego i zmagania się rodziców z bólem i chorobą małego Michałka - relacjonuje ks. Robert.

W artykule opisującym zabawę charytatywną ks. Robert opowiadał o "przypadkowych" zbiegach okoliczności, jakie pomysłodawcy odkrywali przy organizacji balu. Jednym z nich było chociażby to, że Michałek urodził się 29 czerwca, w dzień święta parafii katedralnej organizującej bal. Tuż po publikacji wspomnianego artykułu mama chłopca napisała do ks. Roberta, że syn ma dwóch rehabilitantów. Jeden z nich to Piotr, a drugi Paweł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL