Nowy numer 33/2020 Archiwum

Ogarnąłeś to?

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na nową stronę internetową poświęconą Spotkaniu Młodych w Legnickim Polu.

Wakacje dopiero za pół roku, ale już dzisiaj duszpasterstwo młodzieży startuje z nową odsłoną, na razie wirtualną, największego spotkania dla młodych w naszej diecezji - Spotkania Młodych.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową adres spotkaniemlodych.eu, trafimy na stronę dedykowaną temu wszystkiemu, co jest planowane pod koniec sierpnia w Legnickim Polu. To ważne, że po 25 latach istnienia Spotkanie Młodych doczekało się swojej strony. Jest to jedne z najstarszych w Polsce spotkań młodzieży.

Na stronie znajdziecie wszystko, co dotyczy SM, które się odbyły jak również będą umieszczane sukcesywnie informacje o tegorocznym 26. Spotkaniu Młodych. Powstanie strony jest spełnianiem zapowiedzi z końca zeszłorocznej edycji.

- Na zakończenie SM 2018 zapowiadaliśmy Wam, że przyszłoroczne spotkanie będzie inne, pojawi się coś nowego, czego jeszcze nie było. Tak się stanie, o czym dowiecie się w kolejnych odsłonach. Zatem to, co widzicie powyżej, czyli słowa OdNowa!, to hasło SM 2019. Co ono oznacza? Dwie rzeczy: zaczynamy od nowa, czyli od samego początku, od fundamentu, od tego, co jest najważniejsze i pierwsze. W ten sposób został ułożony cały program tegorocznego spotkania - wyjaśnia ks. Robert Bielawski.

Spotkanie odbędzie się od 22 do 25 sierpnia w Legnickim Polu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama