Nowy numer 46/2019 Archiwum

#odNOWA – krok po kroku

Ruszyła strona internetowa zachęcająca do angażowania się w tegoroczne Spotkanie Młodych w Legnickim Polu.

Na pomysł, jak zachęcić młodych do przyjazdu, wpadli członkowie Duszpasterstwa Akademickiego „Ikona”. Postanowili krok po kroku odkrywać przed internautami to, co wydarzy się w sierpniu w cieniu sanktuarium w Legnickim Polu. Żeby zrozumieć, o co chodzi, wystarczy wejść na stronę spotkaniemlodych.eu.

– Raz na dwa tygodnie będziemy odsłaniać kolejne kurtyny skrywające pełne przygód wydarzenia. Obiecujemy ekscytujące konferencje czy niesamowitych gości, których będzie można spotkać w Legnickim Polu. Już na zakończenie SM 2018 zapowiadaliśmy, że przyszłoroczne spotkanie będzie inne, pojawi się coś nowego, coś, czego jeszcze nie było – mówi ks. Robert Bielawski, duszpasterz Duszpasterstwa Akademickiego „Ikona”. A do odsłaniania jest sporo. Już samo hasło przewodnie tegorocznego Spotkania Młodych jest nietypowe: #odNOWA. Co ono oznacza? – Dwie rzeczy. Po pierwsze to, że zaczynamy od nowa, czyli od samego początku, od fundamentu, od tego, co jest najważniejsze i pierwsze. W ten sposób został ułożony cały program tegorocznego spotkania, którego szczegóły będzie można poznać właśnie na naszej nowej stronie. Po drugie Spotkanie Młodych 2019 to pewna zmiana, nowe punkty programu, nowi goście, księża – po prostu odnowa. I tu szczegółów będzie można się dowiedzieć później – obiecuje kapłan. Na stronie spotkaniemlodych.eu można także znaleźć wiele informacji technicznych i organizacyjnych, przydatnych dla tych, którzy będą chcieli przyjechać do Legnickiego Pola. Są m.in. poradnik „Jak przygotować się do SM?” i informator, jak zostać wolontariuszem. – Do Legnickiego Pola zapraszamy was we czwartek 22 sierpnia. Zaczniemy inaczej niż zwykle – tak, byście lepiej się poznali i rozpoczęli z „kopyta” SM 2019. Kolejne dni to przygoda, refleksja, zabawa, rozwijanie umiejętności, świadectwa, grupy. Podajemy tę datę, byście już zaplanowali swoje wakacje, bo oczywiście nie może was zabraknąć w tym roku w Legnickim Polu! – zachęca ks. Robert.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama