Nowy numer 7/2019 Archiwum

Kwestia miejsca

Kamiennogórski ratusz poinformował, że po mieście będzie jeździł autobus na linii łączącej ulicę Jeleniogórską z cmentarzem przy ulicy Wałbrzyskiej. Niektórzy mają jednak zastrzeżenia.

Miasto zafundowało mieszkańcom siedem par bezpłatnych połączeń, komunikujących odległe dzielnice i wiodących drogą przez ścisłe centrum Kamiennej Góry. Radni zapewnili na ten cel w budżecie 150 tys. zł. Firmą, która będzie obsługiwała bezpłatne kursy, jest kamiennogórski PKS, jedyne przedsiębiorstwo, jakie zgłosiło się do przetargu. Umowa zawarta z gminą przewiduje wykonywanie tej usługi do końca września, ale ze względu na eksperymentalny charakter przedsięwzięcia będzie ją można zerwać po pierwszym kwartale obowiązywania lub przedłużyć na kolejne.

Dostępne jest 20% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL