Nowy numer 42/2019 Archiwum

Śpiewali Dziecinie przejdź do galerii

Kilkudziesięciu wykonawców i kilkuset widzów wzięło udział w największym festiwalu jasełkowym w diecezji legnickiej.

W Krzeszowie odbył się 9. Festiwal Trzech Kultur Przegląd Jasełkowy i Kolędniczy. - Spotkaliśmy się tutaj przede wszystkim po to,  żeby wysławiać Boga i dziękować mu za Bożą Dziecinę. Chcemy się radować jej obecnością między nami - mówił ks. prałat Marian Kiopko, kustosz krzeszowskiego sanktuarium Matki Bożej Łaskawej.

Na scenie wystąpiło kilkanaście grup i zespołów z Krzeszowa, Kamiennej Góry, Starych Bogaczowic, Wałbrzycha, Chełmska Śląskiego, Wilkowa i Sędzisławia. Były to dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz grupy śpiewające i teatralne.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL