Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kobiety Pisma

Chcecie się dowiedzieć, jak miała na imię siostra Mojżesza? To przyjeździe na rekolekcje dla dziewcząt!

Za nieco ponad tydzień w niedzielę (27.01.) w lubańskim domu Zgromadzenia Sióstr Magdalenek od Pokuty rozpoczną się weekendowe rekolekcje dla dziewcząt 14+.

- Każdy zna historię Mojżesza, tego wyłowionego z Nilu, tego rozmawiającego z Bogiem twarzą w twarz, tego, który przewodził Izraelitom w drodze do Ziemi Obiecanej. A my chcemy poznać nieco lepiej jego starszą siostrę Miriam, tę która z odwagą i cudowną spontanicznością towarzyszyła swojemu bratu. Drugą kobietą, która nas poprowadzi będzie Rut, kobieta wyjątkowa, której poświęcona jest cała księga Starego Testamentu, co już świadczy o jej wyjątkowości. I o tym, że wiele może nas nauczyć - zaprasza s. Elżbieta Pieszko CSMM.

Początek o 17.00, zakończenie w czwartek 31 stycznia około 11.00. O szczegółach (np. czy potrzebny jest śpiwór?) informuje s. Magdalena tel. 887 806 083 lub przez profil sióstr na Facebooku (TUTAJ).

Kobiety Pisma   Kliknij by zobaczyć plakat S. Magdalenki

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL