Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zostań specem od... zdradzania tajemnic

Chcesz pracować w najpiękniejszym miejscu Dolnego Śląska? Aplikuj!

Krzeszów słynie z przepięknej bazyliki mniejszej pw. Wniebowzięcia NMP i królującej w jej głównym ołtarzu ikony Matki Bożej Łaskawej. Ich sekrety odkrywają dla przybywających przewodnicy. I właśnie jest wakat na jedno miejsce wśród tej elity.

Wymagania są wysokie: komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych, zainteresowanie turystyką i historią regionu, dyspozycyjność, entuzjazm. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem. Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów – rozmowy kwalifikacyjnej oraz ukończenia bezpłatnego kursu przewodnickiego.

Osoby zainteresowane muszą napisać w kilku zdaniach informację o sobie oraz o tym, dlaczego chciałyby podjąć pracę przewodnika. List wraz z danymi kontaktowymi oraz zdjęciem trzeba przesłać na administracja@opactwo.eu lub na adres: Fundacja „Europejska Perła Baroku”, pl. Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów (z dopiskiem: „Praca – przewodnik turystyczny”). Listy należy składać do 31 stycznia do godz. 16.

W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji zachęcamy do kontaktu. Osoba kontaktowa - Jacek Trybuła, tel. 739 078 318, jacek.trybula@opactwo.eu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL