Nowy numer 42/2019 Archiwum

Weź nie zwlekaj, weź się zapisz!

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Legnickiej zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej.

Za niecałe trzy tygodnie rozpocznie się zimowa przerwa od zajęć lekcyjnych. To okazja do odpoczynku, ale także do... zainwestowania w swoją duchowość. Wiedzą o tym w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Legnickiej, gdzie kolejny raz organizowane są rekolekcje dla młodzieży męskiej.

25-27 stycznia potrwa spotkanie uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Dla młodzieży ponadgimnazjalnej terminem rekolekcji będą dni 8 -10 lutego.

Dni w seminarium mają charakter modlitewno-refleksyjny i dają możliwość doświadczenia modlitwy, słuchania słowa Bożego, udziału w liturgii i nabożeństwach, spotkania i rozmowy z klerykami i wychowawcami WSD.

Zgłoszenia oraz zapytania przyjmuje ks. Tomasz Kołodziej, prefekt WSD: 76/ 724 41 56 oraz 693 698 864, a także via e-mail: x.tkolodziej@interia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL