Nowy numer 42/2019 Archiwum

Największy pochód przejdź do galerii

Lubinianie nie zawiedli i również w tym roku niezwykle tłumnie ruszyli za Mędrcami.

Poszło ich kilka tysięcy. Podzieleni zostali parafiami na trzy orszaki - zielony, niebieski i czerwony. Każdemu przewodził inny Mędrzec jadący godnie w bryczce. W pokonywaniu przeszkód pomagała straż orszaku.

Trasa wiodła ich od kościoła pw. św. Jana Bosko, przez "niebo", "piekło", "Egipt" i spotkanie z "królem Dawidem" aż do hali Regionalnego Centrum Sportowego. Każde spotkanie miało nie tylko wymiar zabawy i radości, ale przede wszystkim przypomnienia, że historia Starego Testamentu (spotkanie Mojżesza czy Abrahama), ma nam przypominać, iż Bóg chce do nas mówić. I przypominać, jak bardzo nas kocha.

06.01.2019 r. Orszak w Lubinie
Jedrzej Rams

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Polecane filmy