Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dzień przybywania przejdź do galerii

Oto pierwsze zdjęcia z madryckiego spotkania Taizé okiem aparatów naszych bolesławieckich pielgrzymów.

Kilkanaście osób z diecezji legnickiej bierze udział w Europejskim Spotkaniu Młodych Taizé odbywającym się w Madrycie. W galerii kilka zdjęć z pierwszego dnia tego niezwykłego wydarzenia.

Przesłała nam je Monika Kamska. Jak sama żartobliwie pisze, została mianowana rzecznikiem prasowym wyjazdu. Ten prowadził przez Berlin (i opóźniony samolot) przez lotnisko w Madrycie, podróż metrem do hali rejestracyjnej uczestników aż po parafię, w której zostali rozdzieleni do poszczególnych rodzin. Dzień pełen wrażeń miał się zakończyć nabożeństwem otwarcia. Jak się okazało już na miejscu, grupa spotkała znajomych z Legnicy, a konkretnie Mateusza Sokołowskiego, porządkowego Pieszej Pielgrzymki Legnickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL