Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rekolekcje z biskupem - cz.3

We wtorek biskup Marek sporo miejsca poświęcił św. Józefowi.

W parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy trwają rekolekcje adwentowe. Wtorek 18 grudnia był trzecim dniem świętych ćwiczeń duchowych, które prowadzi bp Marek Mendyk.

Tego dnia w czytaniach mszalnych znalazł się fragment Ewangelii wg św. Mateusza, w którym św. Józef dowiedział się o poczęciu się Jezusa w łonie Maryi. Postanowił żonę potajemnie oddalić i wówczas ukazał mu się we śnie anioł. I temu właśnie wydarzeniu, które biskup Marek porównał do zwiastowania, hierarcha poświęcił sporo miejsca. Bo ono pozwoliło wejść Józefowi w tajemnicę, których w naszej wierze jest sporo.

Posłuchajcie:

Rekolekcje z biskupem - cz.3   Wierni podczas Eucharystii rekolekcyjnej Jędrzej Rams /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL