Nowy numer 42/2019 Archiwum

Do woja marsz!

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bolesławcu zapowiedziała, że wraz z początkiem przyszłego roku rozpocznie we Wleniu rekrutację do Wojsk Obrony Terytorialnej, akademii wojskowych i wyższych szkół oficerskich.

Do WKU mogą zgłaszać się także ci młodzi wlenianie, którzy chcieliby odbyć służbę przygotowawczą do korpusu szeregowych zawodowych. 

- Przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Bolesławcu gotowi są przeprowadzić w naszej gminie spotkanie promujące obronność oraz różne formy służby wojskowej, przedstawiając prezentację multimedialną i materiały promujące służbę wojskową - poinformował Artur Zych, burmistrz Wlenia. 

Jak dodał, zainteresowani służbą w formacjach militarnych mieszkańcy miasta mogą już teraz zgłaszać się w Urzędzie Miasta i Gminy i zapisać się na spotkanie z przedstawicielem bolesławieckiego WKU.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL