Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kiedy na cmentarz - Jelenia Góra

Msze święte zaplanowano m.in. na największym w mieście cmentarzu komunalnym oraz w Cieplicach.

W uroczystość Wszystkich Świętych (1.11) na starym cmentarzu  przy ulicy Sudeckiej procesja za zmarłych wyruszy od bramy głównej o godzinie 12.30. Po zakończeniu procesji Msza św. odprawiona zostanie w kaplicy. Na nowym cmentarzu przy ulicy Sudeckiej Msza św. rozpocznie się o godzinie 13. 

W dzień zaduszny (2.11.)  Msza św. będzie odprawiona o godzinie 18, a po jej zakończeniu wyruszy procesja z modlitwą za zmarłych. Na starym cmentarzu w Jeleniej Górze-Cieplicach Msza św. rozpocznie się o godzinie 12.00.

Jednocześnie kapłani z parafii pw. św. Erazma i Pankracego (bazylika) przypominają, że w czwartek i piątek (1-2.11) przy wyjściu z kościoła zbierane będą datki z przeznaczeniem na wsparcie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej. Za wszelką pomoc dziękujemy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL