GN 42/2019 Archiwum

Jedyna taka noc

Krzeszowskie sanktuarium zaprasza na niezwykłą Eucharystię w wigilię Wszystkich Świętych.

Fundacja Europejska Perła Baroku zaprasza na 5. edycję Nocy Wszystkich Świętych. Udział we wszystkich częściach jest bezpłatny i nie wymaga rezerwacji.

Program

15.00-17.30 - Bal Wszystkich Świętych (dla dzieci i młodzieży)

18.00-19.30 - Msza św. w bazylice Wniebowzięcia NMP wraz z procesyjnym przeniesieniem relikwii świętych do Mauzoleum Piastów

19.45-21.00 - gra terenowa (dla dzieci i młodzieży)

Wszyscy chętni do udziału w grze terenowej spotykają się punktualnie o 18.45 w Wiacie Gastronomicznej (znajdującej się przy restauracji Stara Wozownia). Na miejscu zostaną przedstawione regulamin oraz wszystkie szczegóły dot. zabawy. Następnie w ustalonym czasie trzeba będzie wykonać zadania gry. Na miejscu razem z dziećmi i młodzieżą obowiązkowo muszą przebywać rodzice i opiekunowie.

21.00-21.30 - "Niezwykła Nekropolia", zwiedzanie Mauzoleum Piastów Śląskich pod przewodnictwem Rafała Bijaka. Aby wziąć udział w zwiedzaniu, należy o godz. 21 stawić się przed Biurem Obsługi Pielgrzyma

21.30-22.15 - Nocny Koncert Organowy (w wyk. Antoniego Pokory)

24.00-1.00 - Msza św. w Mauzoleum Piastów przy ołtarzu Wszystkich Świętych

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama