Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pod okiem Maryi

Kilka miesięcy przygotowań nie poszło na marne...

WDomu Chleba w Osłej 20 października zgromadziło się prawie 200 kobiet na pierwszym przeznaczonym specjalnie dla nich diecezjalnym dniu skupienia.

Udało się zaproponować uczestniczkom dzień wypełniony różnymi wydarzeniami, które miały im pomóc otworzyć się na działanie Boga. Mogły wziąć udział w konferencji i warsztacie prowadzonym przez terapeutkę Elżbietę Łozińską z Wrocławia na temat budowania właściwych relacji i tworzenia przestrzeni dobra poprzez życzliwe słowo. Odprawiona została także Eucharystia, odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, była też możliwość spowiedzi. Nie zabrakło czasu na rozmowy między paniami. Hasłem tego dnia stało się słowo „UBogacona”, które odnosiło się do Matki Bożej. O Niej w homilii mówił ks. Marek Skiba, że jest to kobieta ubogacona słuchaniem słowa Bożego i wypełniająca je w swoim życiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL