Nowy numer 41/2019 Archiwum

Nadzieja w Bogu

W środę w Legnicy odbędzie się czuwanie modlitewne za wszystkich dotkniętych niedawnym wypadkiem w szkole.

Kościół pw. św. Tadeusza Apostoła sąsiaduje z Szkołą Podstawową nr 9, gdzie w zeszły piątek doszło do feralnego wypadku, w którym ucierpiał jeden z uczniów - Kuba.

Chłopak znalazł się w szpitalu z poważnymi urazem głowy. Jego stan jest bardzo zły. Do zdarzenia doszło poza terenem szkoły, podczas zajęć wychowania fizycznego. Prokuratura postawiła opiekunowi zarzut popełnienia przestępstwa polegającego na umyślnym narażeniu uczniów, nad którymi sprawował opiekę, na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Drugi zarzut dotyczy nieumyślnego doprowadzenia do ciężkich obrażeń ciała stanowiących realne zagrożenie życia nieletniego. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Duszpasterze wspomnianej parafii zapraszają na środę 17 października do kościoła, gdzie o godz. 18 zostanie odprawiona Eucharystia, po której rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Kuby, rodziców i nauczycieli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL