Nowy numer 41/2019 Archiwum

Po prostu przyjdź

W poniedziałek 15 października ruszy grupa wsparcia dla osób, które przeżyły stratę dziecka.

Wtedy będziemy obchodzili Dzień Dziecka Utraconego, dlatego Specjalistyczna Poradnia im. św. Joanny Beretty-Molli w Lubinie właśnie 15 października rusza z grupą wsparcia dla osób po stracie. Początek o 17.30.

Spotkania w poradni będą bezpłatne i całkowicie anonimowe. Nie trzeba będzie się też zapisywać. Wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie, albo dołączyć na każdym ich etapie. W dowolnym momencie będzie można też zrezygnować. Z zaproszenia mogą skorzystać nie tylko mamy, które utraciły dzieci, ale także ich rodziny.

- Będą spotkania ze specjalistą, ale też, co nie mniej ważne, z innymi osobami. Będzie można swobodnie porozmawiać - mówi Agata Szymkowiak.

Spotkania będą odbywać się cyklicznie w 2. i 4. poniedziałki miesiąca o 17.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL