GN 42/2019 Archiwum

Pomóż pogorzelcom

Caritas Diecezji Legnickiej apeluje o wsparcie poszkodowanych w pożarze w Piechowicach.

W tym tygodniu w Piechowicach doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Dach nad głową straciło 12 osób. Wszyscy stracili dobytek swojego życia. Z pomocą rusza im także Caritas Diecezji Legnickiej.

- Chcemy wyjść z pomocą do tych rodzin. Bardzo gorąco apeluję o wszelką pomoc. Żeby to ułatwić uruchomiliśmy konto bankowe na darowizny imienne. Za chwilę, po naszym spotkaniu jadę do Piechowic, by rozmawiać z władzami miasta, a także by zobaczyć, co można jeszcze zrobić dla tych osób – mówi ks. Robert Serafin, dyrektor Caritas Diecezji Legnickiej.

Środki można przekazywać na konto bankowe naszej Caritas: BNP Paribas S.A. 57 1600 1156 1847 4540 1000 0017, z dopiskiem „Piechowice”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama