GN 42/2019 Archiwum

Uzależnienie? Przecież nie ja!

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z łatwej dostępności różnych używek: tytoniu, alkoholu, narkotyków, dopalaczy. Jednak czy wszyscy jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie płyną z ich stosowania?

Na negatywne skutki szczególnie narażona jest młodzież, która dorastając, chce spróbować wszystkiego, co mogłoby zapewnić chwile przyjemności.

M.in. o tym mówił w Leśnej Dariusz Pietrek ze Śląskiego Centrum Informacji o Sektach, gość parafii pw. św. Jana Chrzciciela. Spotkanie przebiegało pod hasłem: „Uzależnienie? Przecież nie ja!”.

D. Pietrek spotkał się z uczniami z III klas Gimnazjum oraz VIII klas Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku.

Po spotkaniu ks. Grzegorz Niwczyk i ks. Artur Kotrys, kapłani z parafii w Leśnej, zaprosili młodzież na warsztaty poświęcone negatywnym skutkom zażywania dopalaczy poprowadzone przez Dariusza Pietrka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama