GN 41/2019 Archiwum

Pielgrzymi wymodlili? przejdź do galerii

Katarzyna Łasek i Mateusz Urbański właśnie zawarli małżeństwo sakramentalne, a ich związek zaczął się od jednej, jedynej prośby...

Dokonało się to w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa we Wleniu. Z Wlenia pochodzi panna młoda. Obok rodziny na uroczystości byli też uczestnicy pieszych pielgrzymek legnickich na Jasną Górę. Bo historia tej znajomości wiąże się z tym Bożym dziełem.

Mówił o tym ks. Mariusz Majewski, główny przewodnik PPL, którego młodzi poprosili o homilię. Kapłan już na początku przypomniał o pewnej prośbie, jaka przed dwoma laty wyszła z jego ust do pielgrzymów podczas wędrówki na Jasną Górę.

W dalszej części ks. Majewski radził, jak wytrwać w małżeństwie i w jaki sposób dawać się prowadzić Panu Bogu:

Katarzyna przez wiele lat była prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej. Działała także w strukturach ogólnopolskich KSM. Organizowała m.in. Marsze dla Życia i Rodziny, a także Spotkania Młodych.

Redakcja "Gościa Legnickiego" przyłącza się do życzeń dla Młodej Pary.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL