Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bierzcie i słuchajcie

Wiara rodzi się z słuchania. Zebraliśmy więc w jednym miejscu wszystkie homilie z tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Specjalnie dla naszych czytelników, a dokładnie idąc za ich prośbami, umieszczamy w jednym miejscu wszystkie homilie z tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Legnickiej. Prawie wszystkie, oprócz dwóch, wygłosił ks. dr. Krzysztof Wiśniewski. Jest on ojcem duchownym Pieszej Pielgrzymki Legnickiej.

Niedziela, dzień 1., Koskowice

Poniedziałek, dzień 2., Legnickie Pole

Wtorek, dzień 3., Tyniec Mały - kazanie głosił gość bp Jacek Kiciński - relacja TUTAJ

Środa, dzień 4., Żórawina

Czwartek, dzień 5., Szydłowice

Piątek, dzień 6., Pokój

Sobota, dzień 7., Lasowice Wielkie

Niedziela, dzień 8., Łowoszów

Poniedziałek, dzień 9., Zborowskie Górne

Podczas Eucharystii na Jasnej Górze kończącej 26. Pieszą Pielgrzymkę Legnicką homilię wygłosił bp Stefan Cichy - relacja TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.