Nowy numer 42/2019 Archiwum

Na początek - otwartość serca przejdź do galerii

- Wiesz, że gdy poprosisz o Ducha Świętego, to nie dostaniesz żadnych ciarek na plecach ani mrowienia w nogach? - mówił dk. Adrian Sielicki do młodych.

Wieczorem pierwszego dnia 25. SM uczestnicy wspólnie prosili o Ducha Świętego. Odbyło się to na specjalnym nabożeństwie, podczas którego młodzi adorowali Pismo Święte.

- Czy wiesz, że gdy poprosisz o Ducha Świętego, to nie dostaniesz żadnych ciarek na plecach ani mrowienia w nogach? - mówił dk. Adrian Sielicki do młodych. - Po prostu zaczniesz w niewytłumaczalny dla Ciebie sposób bardziej kochać Jezusa. Duch Święty przyjdzie i przekona świat o grzechu. Po co? Bo to jest prawda. Nie będzie wypominał Tobie twoich grzechów. On taki nie jest. On Cię pragnie bardziej przytulić do Jezusa. Ale ty musisz wiedzieć, że jesteś grzesznikiem. Ci którzy myślą, że nie mają grzechu, że są idealni, cudowni, oni Boga nie potrzebują, nie chcą Go znać. A człowiek wiedzący, że grzeszy, przychodzi do Jezusa a ten go umacnia. Jeszcze bardziej przytula do siebie. Przez Ducha Świętego. Duch Święty kocha Cię tak mocno, jak ty nigdy nikogo nie pokochasz. To niewyobrażalna miłość! Daj jej się przeniknąć. Proś o Niego. Otwórz swoje serce, bo Bóg nie przyjdzie siłą. Potrzeba jest twojego otwartego serca - zachęcał diakon.

Młodzi podchodzili do ewangeliarza i kładąc na niego swoje dłonie modlili się w ciszy. Później podchodzili po błogosławieństwo do diakonów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL