Nowy numer 41/2019 Archiwum

Pieszo do naszej Pani

Już jutro rusza dwudniowa pielgrzymka do Matki Bożej Łaskawej. Ruszaj z nimi!

Pielgrzymka wyrusza 13 sierpnia z Bazyliki Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze (Msza św. o 9:00; zapisy od 8:00).

Trasa do diecezjalnego sanktuarium w Krzeszowie wiedzie przez piękne tereny Rudaw Janowickich. Po zatrzymaniu na nocleg w Janowicach Wielkich, pielgrzymi dotrą do Krzeszowa we wtorek 14 sierpnia o 17:30, kończąc pielgrzymkę uczestnictwem we Mszy św. z wigilii uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (18:00).

Hasło tegorocznej pielgrzymki to słowa modlitwy – Pozdrowienia anielskiego: „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna”.

Koszt udziału: 25 zł od osoby – ubezpieczenie, bagaż zasadniczy przewożony jest autem ciężarowym, baza noclegowa w szkole w Janowicach Wielkich. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL