Nowy numer 41/2019 Archiwum

Czekamy na Twoje zdjęcie!

Znajdź się na przyszłorocznej pocztówce pielgrzymkowej.

Organizatorzy XXVI Pieszej Pielgrzymki Legnickiej i redakcja „Gościa Legnickiego” zapraszają do wzięcia udziału w przygotowaniu pocztówek na przyszłoroczną pielgrzymkę.

Każdy, kto do 5 września prześle na adres: legnica@gosc.pl zdjęcie (maksymalnie 3 różne fotografie od jednego autora), zostanie wzięty pod uwagę podczas wyłaniania najpiękniejszego zdjęcia tegorocznej pielgrzymki.

Wyniki zostaną ogłoszone na zakończenie epilogu PPL. Ten odbędzie się 15 września br.

Najważniejszą nagrodą będzie umieszczenie zwycięskiej fotografii na przyszłorocznej pocztówce. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na scedowanie jego praw autorskich na organizatorów PPL w przypadku jego publikacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.