Nowy numer 46/2019 Archiwum

Przewodnik powędrował do...

Dziś rozstrzygnęliśmy konkurs dotyczący pocysterskiego założenia w Krzeszowie.

Przypomnijmy, że chodziło o nadesłanie do niedzieli 22 lipca na adres mailowy "Gościa Legnickiego" poprawnych odpowiedzi na dwa pytania.

Pierwsze dotyczyło zakonu, który przed cystersami rezydował w Krzeszowie. Drugie - o podanie tekstu napisu, jaki znajduje się nad wejściem do bazyliki mniejszej w Krzeszowie. Poprawnymi odpowiedziami były: benedyktyni oraz Domus Gratiae S. Mariae (Dom Łaki Świętej Maryi).

Nagrodę za nadesłanie poprawnych odpowiedzi otrzymuje Pan Maciej Czapiewski z Rumi. Serdecznie gratulujemy! Nagrodą w konkursie jest egzemplarz najnowszego przewodnika po założeniu krzeszowskim "Krzeszów. Dom Łaski Maryi" z dedykacją autora, brata Wawrzyńca (Krystiana) Michalika OCist. Nagrodę wyślemy pocztą.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Kolejne konkursy z cennymi nagrodami od "Gościa Legnickiego" jeszcze w te wakacje!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama