Nowy numer 41/2019 Archiwum

Na biało-czerwono

Biała wata cukrowa od proboszcza i czerwony krwiobus rejestrujący dawców szpiku zdominowały parafialną imprezę w Wojcieszowie.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny świętowała swój drugi Parafialny Piknik Rodzinny. W tym roku szczególnie mocno promowano Rodzinne Igrzyska Orszakowe, które stanowią część Fundacji "Orszak Trzech Króli".

- Podczas pikniku można było zapoznać się z literaturą nt. uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Wszystkie publikacje otrzymaliśmy z Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - mówi pani Julita, parafianka.

Na biało-czerwono   Krwiobus zagościł w Wojcieszowie już po raz drugi Archiwum parafilane Po raz drugi z rzędu do parafii przyjechał mobilny punkt do pobierania krwi. Wolontariusze zachęcali do zarejestrowania się w banku dawców szpiku.

- W czasie pikniku dopisywały pogoda oraz dobry humor - mówi pani Julita. - Ale chyba największą atrakcją była darmowa wata cukrowa serwowana przez księdza proboszcza - uważa.

Piknik mógł się odbyć m.in. dzięki pomocy wielu darczyńców, pracy organizatorów i parafian. Pomoc uzyskano także z Kancelarii Premiera, Kolei Dolnośląskich oraz KGHM "Polska Miedź".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL