Nowy numer 41/2019 Archiwum

Gorąca płyta

Jest już CD z nagraniem zeszłorocznego oratorium „Ja Jestem”.

Prawie rok trwały przygotowywania. Twórcami utworu wokalno-instrumentalnego są dwaj legniczanie: kompozytor Mateusz Kazimierski i tekściarz dk. Adrian Sielicki.

Na początku ubiegłorocznych wakacji rozpoczęli warsztaty, które przygotowywały młodych wykonawców do koncertu premierowego, który odbył się 15 lipca 2017 roku. Był to projekt, który realizowała grupa Młodzież Tworzy Musical wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Diecezji Legnickiej. – Po zaprezentowaniu w 2016 r. oratorium „Szczęśliwi!” nie planowaliśmy kolejnego koncertu. Jednak wielu wykonawców tamtego projektu prosiło nas o powtórzenie tego, co wydarzyło się z racji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie – wspomina Mateusz. Po premierze twórcy udostępnili nagranie na swoim kanale YouTube, po czym postanowili wydać płytę. Po miesiącach zbierania pieniędzy i pracy w studiu – krążek ukazał się. W pierwszej kolejności trafi do wszystkich wykonawców oratorium „Ja Jestem” oraz do osób, które wsparły projekt. Pozostałe płyty będą bezpłatnie rozdane.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL