GN 42/2019 Archiwum

Cyryl i Metody przodują

Uczniowie Zespołu Szkół Katolickich u Pankracego w Jeleniej Górze rekordowo dobrze napisali tegoroczny egzamin gimnazjalny.

Najlepiej widać to na podstawie średnich ocen z danego przedmiotu w całym województwie. Na osiem porównywanych przedmiotów, w siedmiu średnia uzyskana przez gimnazjalistów z jeleniogórskiego "katolika" jest wyższa nie tylko od średniej w mieście, ale także w województwie.

Cyryl i Metody przodują   Znakomicie dla "katolika" wypadło porównanie m.in. j. polskiego, historii i matematyki. Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy! 

Jeszcze raz okazało się, że szkoły katolickie z powodzeniem rywalizują ze szkołami prowadzonymi przez samorządy i to na każdym stopniu kształcenia.

Dla przykładu maturzyści, uczniowie Katolickiego Liceum im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy, od lat mogą poszczycić się stuprocentową zdawalnością matury, co też nadal nie jest norm,ą choćby na terenie naszego województwa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama