Legnicki

Transfer z grupy

Jeden dekanat diecezji legnickiej zmienił swoją przynależność.

Chodzi o dekanat Lwówek Śląski, który w ramach Pieszej Pielgrzymi Legnickiej przestał od dzisiaj przynależeć do grupy o numerze 5 (m.in. dekanatów Bogatynia, Węgliniec, Lubań, Zgorzelec), a został przyłączony do grupy nr 3 (dekanaty Nowogrodziec, Bolesławiec Wschód i Zachód, Chojnów). 

- To w pewien sposób naturalna zmiana, bo wiele osób z Lwówka Śląskiego i okolic przyjeżdżało na spotkania przed- i popielgrzymkowe, a także szło na Jasną Górę razem z naszą grupą - mówi ks. Dawid Kostecki, przewodnik grupy nr 3.

Pierwsze oficjalne spotkanie nowej części grupy odbędzie się w Lwówku Śląskim 21 lipca o  17.00 przy parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (parafia diecezjalna).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.