Nowy numer 42/2019 Archiwum

Swoje najlepsze

Odra wyznacza północną granicę naszej diecezji. Kto żyje nad jej brzegiem, wie, że nie dzieli, ale łączy ludzi.

Jednym z najprężniejszych kół zamachowych przywracających nadrzecznym miejscowościom dawny splendor jest stowarzyszenie Kraina Łęgów Odrzańskich.

Zrzeszająca miejscowości położone po obu stronach Odry – od Brzegu do Głogowa. Jednym z miejsc korzystających na jej działaniach jest Chobienia, najdalej na północ wysunięta parafia naszej diecezji. 26 maja odbył się tam Festiwal Rękodzieła Krainy Łęgów Odrzańskich. Rynek zapełnił się kramami oferującymi produkty powstałe na terenach położonych wzdłuż Odry – od obrazów olejnych, przez weki, ozdoby, bibeloty, wypieki, produkty kuchni regionalnych, po nawet przybory dla wędkarzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL