GN 42/2019 Archiwum

Pomóżmy pogorzelcom z Kałużnej!

W piątek 13 kwietnia wieczorem miał miejsce bardzo groźny pożar w Kałużnej na terenie parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Biedrzychowicach (gm. Olszyna). Poszkodowaną jest pani Regina Supińska, 78-letnia mieszkanka wsi.

Poszkodowaną ewakuowano z płonącego domu i przewieziono do szpitala w Zgorzelcu. Straciła dorobek całego życia. Nie ma ani domu, ani podstawowych rzeczy pierwszej potrzeby. 

Burmistrz Olszyny Leszek Leśko, sołtys Kałużnej Anna Kowalska oraz mieszkańcy wsi apelują o pomoc dla poszkodowanej. Będzie można pomóc podczas zbiórek przeprowadzanych w parafiach w Biedrzychowicach i Olszynie, a także dokonując wpłat na specjalny rachunek bankowy utworzony przez Gminę Olszyna. 

Aby pomóc pani Reginie można zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Olszynie (tel. 75/ 721 23 68, 75/ 721 20 50) lub do pani sołtys Anny Kowalskiej (tel. 785 660 505).

Gmina Olszyna w celu umożliwienia udzielenia pogorzelcom pomocy finansowej otworzyła rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat:

Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu, Oddział w Olszynie: 26 8392 0004 1300 0374 2000 0170. Tytuł wpłaty: POMOC POGORZELCOM Z KAŁUŻNEJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama