Nowy numer 41/2019 Archiwum

To ci wełnisaż!

W Toszowicach (gm. Rudna) zaprezentowano przedmioty rękodzieła wykonane przez uczestników zajęć w Pracowni Tkactwa i Działań Twórczych "Bardo".

Wystawa nosiła sugestywną nazwę „Weł...nisaż”. Jak wyjaśnia Beata Stasiak, pomysłodawczyni i twórczyni „Bardo”, wszystkie prace są bardzo oryginalne i unikatowe. 

- Jednak nie były to wszystkie cuda, które powstały w pracowni, bo każdy odwiedzający pracownię odkrywa własne tkackie zdolności, a swoje dzieła zabiera do domu - tłumaczy. 

Pracownia „Bardo” przyciąga ludzi w każdym wieku i każdej płci, wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas w sposób twórczy, niebanalny i aktywny.

- Bardzo cieszy fakt, że w zajęciach chętnie uczestniczą dzieci, które nie rozstają się z samodzielnie zrobionymi zabawkami - podkreśla B. Stasiak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL