GN 42/2019 Archiwum

"Miłość ukrzyżowana"

Chocianowski Ośrodek Kultury wraz z parafią pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zorganizował koncert pasyjny.

Okres Wielkiego Postu to czas zadumy i refleksji. To czas oczekiwania na najważniejsze ze świąt - Zmartwychwstanie Pańskie. 

Chocianowski Ośrodek Kultury razem z parafią pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chocianowie zorganizował koncert pasyjny zatytułowany „Miłość ukrzyżowana”. Koncert odbył się 18 marca br. w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

Podczas koncertu w wykonaniu Piotra Łopacińskiego z zespołem można było usłyszeć utwory religijne oraz tradycyjne pieśni o charakterze pasyjnym.

Koncert cieszył się zainteresowaniem odbiorców, publiczność chętnie śpiewała utwory wraz z zespołem.

Było to kolejne po Orszaku Trzech Króli wydarzenie, które Chocianowski Ośrodek Kultury organizował wspólnie z miejscową parafią, nie licząc wielu mniejszych akcji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama