Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zakochani wędrowcy

Ich celem jest Santiago de Compostela, gdzie zamierzają dotrzeć... w 2027 roku. Trasa członków Konfraterni św. Józefa przy katedrze polowej Wojska Polskiego wiedzie przez diecezję legnicką.

Przed dwoma laty obrali sobie za cel wędrówkę do grobu św. Jakuba Starszego. Polski odcinek przemierzają w trzydniowych, weekendowych etapach. W ten sposób na początku listopada ub.r. dotarli do Ścinawy. Po zimowej przerwie wrócili na pątniczy szlak. Tym razem ze Ścinawy wędrowali do Chocianowa, po drodze mijając Lubin oraz zatrzymując się w Czerńcu i Gorzycy, gdzie przygotowano dla nich poczęstunek.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL