GN 41/2019 Archiwum

Świetna ręczna, popularne karate

Kinga Grzyb, szczypiornistka reprezentująca Metraco Zagłębie Lubin, uznana za najlepszą zawodniczkę Zagłębia Miedziowego.

Organizatorami plebiscytu sportowego są od lat legnicki urząd miejski, portal e-legnickie, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Przez kilka miesięcy swoje głosy na sportowców, działaczy i trenerów oddawali mieszkańcy Zagłębia Miedziowego.

W sumie oddano 67 tys. głosów. Na ich podstawie wyłoniono najlepsze i najpopularniejsze postaci związane ze sportem. Obok Kingi Grzyb na najwyższym stopniu podium stanęła w plebiscycie Bożena Karkut, szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin, uznana przez internautów za najlepszego trenera.

Nagrody i wyróżnienia dla wszystkich laureatów (w sumie głosowano w ośmiu kategoriach) wręczono podczas gali, zorganizowanej w legnickim hotelu Qubus.

Statuetki odebrali także m.in. Fabian Sulisz (najpopularniejszy trener) i jego podopieczna, karateka Martyna Gibasiewicz (najpopularniejsza sportsmenka).

Nagrody przyznano również za wydarzenie sportowe roku i obiekt sportowo-rekreacyjny. Doceniono także ludzi sportu i samorządowców wspierających sport w regionie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL