GN 41/2019 Archiwum

Chcesz pojechać na ŚDM do Panamy? Dowiedz się, ile to kosztuje

Znane są już ceny pakietów pielgrzyma na najbliższe Światowe Dni Młodzieży.

Od kilku tygodni Kościół na całym świecie zachęca swoich młodych wiernych do udziału w ŚDM w Panamie w 2019 r. Portal Kierunek Panama opublikował właśnie dokładne koszty pakietów pielgrzyma, w trzech zróżnicowanych cenowo opcjach. Można je znaleźć TUTAJ.

Ks. Przemysław Superson, nasz diecezjalny koordynator wyjazdu na ŚDM do Panamy przypomina, że ten wyjazd jest egzotyczny, ale nie zwiedzanie atrakcji turystycznych będzie tam najważniejsze. 

- Najważniejsze będzie spotkanie i modlitwa w międzynarodowej wspólnocie wiernych oraz spotkanie z Ojcem Świętym - zaznacza. Kapłan przypomina jednocześnie, że chętni z naszej diecezji do wyjazdu na tę pielgrzymkę, powinni zdecydować się jak najszybciej.

- Chciałbym, aby wszyscy chętni zdecydowali się do końca tegorocznych wakacji. Jako organizatorzy mamy sporo rzeczy do załatwienia, dlatego im wcześniej się zdecydują, tym więcej my będziemy mieli czasu na odpowiednie przygotowanie tego wyjazdu - mówi.

Przed wyjazdem planowane jest także spotkanie z osobami wyjeżdżającymi.

- Trzeba omówić szczegóły wyjazdu, ocenić, czy wszyscy są do niego gotowi, czy mamy może jeszcze coś do załatwienia. Myślę, że dobrym terminem takiego spotkania byłby marzec - mówi ks. Superson.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL