Nowy numer 47/2020 Archiwum

Za "czarne protesty"

W sobotę 13 stycznia Fundacja Pro - Prawo do Życia zorganizowała w stolicy Karkonoszy, w centrum miasta na placu Ratuszowym, publiczną modlitwę różańcową.

W sobotę 13 stycznia o godz. 14.00, w Jeleniej Górze obył się Publiczny Różaniec o Odnowę Moralną Narodu Polskiego. Zgromadzanie miało miejsce w centrum miasta na placu Ratuszowym. Lokalizacja nie była przypadkowa. Organizatorzy chcieli modlitwą zadośćuczynić Bogu za odbywające się w tym miejscu tzw. „czarne protesty” i zabijanie w wyniku aborcji dzieci w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej.
 
Sumienie mówi każdemu człowiekowi: „Rób dobro, a unikaj zła”. Jeśli ktoś chce wbrew temu skrzywdzić innego człowieka, to zadaniem państwa jest ochrona tego obywatela przed krzywdą. Nieważne kto jest agresorem, czy zamaskowany bandyta z pistoletem, czy proaborcyjny aktywista. Agresora odizolowuje się od społeczeństwa i resocjalizuje po to, aby wstrząśnięty karą wszedł w siebie i wrócił na dobrą drogę, jak też dla ogółu społeczeństwa, który winien być od złych wpływów uchroniony.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama